Alpy bez asfaltu – knižní off-road průvodce po alpských (nejen) vojenských cestách

Nechcete už při plánování výletů autem mimo silnice složitě zjišťovat, kam se můžete vydat? Chcete mít všechny informace hezky na jednom místě, přehledně, s mapami a daty přímo do navigace? Pokud ano, tak pro vás něco mám.

Během několika minulých let a celého loňského léta jsem projel téměř třicet off-road tras v Alpách, které jsem sepsal do knižního průvodce. Právě nyní je v tiskárně a zanedlouho, do letošních vánoc (2022) bude na světě.

U každé trasy je podrobný popis i s autentickými fotografiemi, přehledná mapa s důležitými body vč. jejich GPS pozic, informace o obtížnosti a QR kódy na stažení trasy přímo do vaší navigace.

A protože off-road není jen o jízdě mimo silnice, najdete zde i tipy na pěší výlety v okolí popisovaných tras, na restaurace a farmy s prodejem místních home made dobrot, na kempy a pod.

Stále to ale není všechno. V knížce najdete v přehledné, a snad i zábavné, formě i mnoho informací o historii míst, která navštívíte a o událostech, které se k těmto místům vážou.

Pokud vás knížka zaujala, zaregistrujte se prosím k odběru novinek a jakmile bude knížka k dispozici, budu vás o tom hned informovat.
Více

Registrace k odběru novinek


NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Třídenní okružní cesta po Faerských ostrovech – přehledný itinerář

Přehledný itinerář se vším potřebným pro krátký třídenní road trip po Faerských ostrovech.Více

Kalkulačka italských dálničních poplatků

Musíme si přiznat smutnou pravdu. Kdo si v dnešní době chce pořádně zajezdit po cestách bez asfaltu a užít si při tom i trochu hezké přírody, nezbývá mu nic jiného, než se nejprve potupně kodrcat přes půl Evropy po dálnicích a cestou se radovat z každého výmolu v bláhové naději, že tady někde už ten asfalt určitě skončí.Více

Já si počkám tati

Aneb focení na cestách pohledem mé třináctileté dcery Adélky.Více

Kam až člověka dožene Defík, aneb co mě přimělo začít psát off-road knižního průvodce po Alpách

Když jsem si pořídil Defíka, myslel jsem si leccos, ale rozhodně mě nenapadlo, že mě to dovede až ke psaní knižního průvodce.Více

Sto tisíc kilometrů s Defíkem

V jakém stavu je Defík po ujetí prvních sto tisíc kilometrů? A v jakém stavu je jeho řidič? Jak drahý je servis, kolik to žere a už se to celé rozpadlo?Více

Defíka nic nezastaví! Tedy, když mu není zimička…

Moje zkušenosti s každoročním zamrzáním nafty u auta, které údajně nic nezastaví..Více

Co že to mám vlastně za auto?

Tak tuhle otázku si kladu od chvíle, co jsem se poprvé pokusil auto přihlásit na české značky. A přihlášením mé pátrání teprve začalo.Více

Svezl jsem se novým Defenderem – není to ale spíš Discovery 5?

Vydal jsem se do Prahy zjistit jak to tedy je? Je to opravdu nový Defender, nebo je to jen další krásná leštěnka?Více